najmilszy przyjaciel twojego dziecka

do przytulania, zabawy & kochania

Zaprojektowane z myślą o najmłodszych dzieciach - idealnie sprawdzą się już w pierwszych dniach po narodzinach.

Dzieci uwielbiają się przytulać i być przytulane, dlatego aby czuły się bezpiecznie potrzebują swojej własnej przytulanki, która zapewni im spokojny sen, wspaniałą zabawę oraz mnóstwo miłości.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy dwa rodzaje długouchych przytulanek, które są rozpoznawalne przez swoich małych przyjaciół w mgnieniu oka! 

Miękkie minky i delikatna bawełna na policzku uspokaja i pomaga zasnąć a długie uszy to obowiązkowy element zabawy i doznań sensorycznych każdego dnia. Te urocze, słodkie i przyjemne zwierzątka już od pierwszych chwil staną się ulubionym kompanem przy codziennym rytuale zasypiania,  spaceru czy podróży. 

To  doskonały prezent na na przywitanie nowego członka rodziny lub babyshower! 

Dwa modele do wyboru

Zajączek śpioszek

PRZYTULOCYK

Kluczowe

Zalety

pobudzające zmysły

zestawienie różnych tkanin stymuluje małe rączki do poznawania nowych faktur a odpowiednio dopasowane wzory i kolory uaktywniają ciekawość Maluszka;

ręcznie wykonane

ręczne wykonanie limitowanych kolekcji gwarantuje wyjątkowość i niepowtarzalność długouchego przyjaciela;

przyjemne i delikatne

certyfikowane, doskonałej jakości materiały są idealne dla wrażliwej skóry małego dziecka - z pewnością doceni to Twój Maluszek podczas tulenia się do swojej ulubionej przytulanki;

wielofunkcyjne

fajnie, gdy ulubiona przytulanka może również okryć nóżki jak kocyk albo zastąpić naramiennik podczas "odbijania";

łatwe w pielęgnacji

jeżeli Twój przyjaciel zabrudzi się w akcji, nic nie szkodzi! Wystarczy włożyć go do pralki, uprać zgodnie z instrukcją na metce, wysuszyć i gotowe!

Sprawdź nasze

Nowości